Digital
REKLAMCILIK
HAKKINDA ARAĞINIZ HER ŞEY BURADA.

Rakiplerinizden bir

adım önde olun.

about us

E-Ticaret Paneli Digital –Reklamcılık Hakkında.

Dijital reklamcılık, potansiyel kullanıcılara pazarlamaya uygun mesajlarını iletmek için; banner, video, arama motoru reklamları, çevrimiçi reklamcılık olarak sınıflandırılır ve sosyal medya reklamları gibi çeşitli platformlarda internetin kullanılmasıdır.

Dijital reklamcılık pazarı sadece interneti kapsamadığından mobil cihazlar ile masaüstü bilgisayarlar yanında oyun platformlarını da içine almaktadır. Ayrıca gelirleri de bunlara göre bölünmektedir.

E-posta pazarlaması, sesli reklamlar, etkileyici sponsorluklar ve komisyona dayalı bağlı sistemler burada dikkate alınmaz. Buna göre tüm rakamların net değerlere atıfta bulunularak hazırlanan dijital reklamcılık şekilleri vardır.

Dijital Reklamcılığa dair alt bölümler; banner reklamları, video reklamları, arama motoru reklamları, sosyal medya reklamları vb. birçok alanda faaliyet göstermektedir. E-ticaret Paneli ise bu yukarıda sayılı olan reklam ağlarına bağlı kalarak potansiyel çevrim içi reklamcılığı için önemli adımlar atmış olup, Gerekli donanım ve partner ortaklara sahiptir.
100000
Adet REKLAM AĞI KANALI
120000
$ REKLAM BÜTÇESİ
25000000
REKLAM MÜŞTERİ AĞI
25000
MOBİL REKLAM AĞI KANALI

NELER YAPARIZ

Adwords
Google Adwords
Remarketing
İMZASOFT
Search Engine Optimization
SEO Danışmanlığı
İMZASOFT
Sosyal Medya Hizmetleri
Facebook, İnstagram

Online Reklamcılık

Hakkında

WEB GELİŞTİRME

Proje Yönetim Süreci;

Analiz toplantıları

Yaratıcı fikir çalışmaları

Editör çalışmaları

Tasarım

Interaktif programlama

Yazılım ve veritabanı uygulamaları

Test ve genel kontroller
WEB SİTE PLANLAMA

Yazılım çalışmaları

Markanızın doğru algılanması

Ürün ve hizmetlerinize kolay ulaşılması

Sitenizdeki ziyaret sayılarınızın artması

Sayfalarınızın hızlı açılması

Doğrudan hedeflediğiniz kitle ile iletişim

Arama motorlarında konumlandırılması

Devam eden sürelerde maliyetlerin azalması
WEB SİTE GENEL HİZMETLER

Site Analizi

Kategori Listeme

Marka Konumlandırma

Logo Tasarımı

Banner Hizmeti

Makale Desteği "Özgün Yazarlar Kadrosu İle"

PR Reklam Hizmeti

Fotoğraf Çekimi Hizmeti
GOOGLE ADWORDS NEDİR?
Google Adwords, firmanın insanlara reklam vermeleri için kurduğu bir reklam alım ve yönetim sistemi olarak dikkatleri çekmektedir. Bu sistem sayesinde Google reklam alanlarında ve reklam alan sitelerde kuruluşunuz ya da web sitenizin reklamlarını yayınlayabilme şansına sahip oluyorsunuz.Gelişmiş bir yönetim sistemi olarak dikkatleri çekiyor ve zaman içerisinde maksimum kullanım seviyesine ulaşmıştır.
SEO NEDİR?
Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) arama sonuçları üzerinde hedeflenen arama kelimelerde arama yapıldığında üst sıralarda yer almak için yapılan bir dizi işlem için verilen genel addır. Arama sonuçlarında ikinci ve üçüncü sayfada yer almak size pek bir getiri sağlamaz, zira pek çok kişi, arama sonuçlarının ilk sayfasında beliren sonuçlardan tatmin olurlar.
SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI NEDİR?
Sosyal Medya geleneksel mecralardan farklı olarak yaşayan bir platformdur. Gazete, Tv ve diğer basılı mecralardan en büyük farkı eş zamanlı bilgi paylaşımıdır. Çift yönlü iletişimin getirdiği etkileşim seviyesi geleneksel medyanın çok ilerisindedir. Bu yüzden günümüzde markalar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Her geçen sene dijital kanallara ayrılan bütçe oranları yükselmektedir.